מידע כללי

ערוצים בוואלה! NEWS כל מה שרציתם לדעת על ערוצי התוכן של וואלה!
שירותים בוואלה! NEWS בואו להציץ במגוון השירותים לגולשים שמספקת וואלה!

חברות בנות

וואלה! שופס הינו אתר הסחר האלקטרוני המוביל והגדול בישראל המציג מגוון מכירות פומביות, קבוצתיות ואישיות במחירים תחרותיים ואטרקטיביים ותנאי תשלום נוחים. האתר מציע לגולשים מעל 10,000 מוצרים מתחומים שונים: מוצרי חשמל ואלקטרוניקה, מחשבים, צילום, רהיטים, מוצרי ספורט, מוצרים לבית ועוד. החברה מספקת מערך שירות מוביל תוך התחייבות למסחר הוגן, לקניה מאובטחת, לשמירה על פרטיות הלקוחות ולערבות לכספם. לוואלה! שופס כ-600 אלף מנויים רשומים ומיליון וחצי גולשים ייחודיים מדי חודש.
חברות בנות -

וואלה! כרטיסים אתר הכרטיסים הגדול בישראל והיחיד המאפשר הזמנת כרטיסי קולנוע לכל בתי הקולנוע בארץ, בנוסף מספק האתר ממשקי מכירה אינטרנטיים למפיקים ומועדוני הופעות, ומאפשר הזמנת כרטיסים למגוון מוזיאונים, אטרקציות, סיורים ופעילויות בכל הארץ.

וואלה! pay שירות תשלומים המאפשר לשלם עבור מוצרים ושירותים בצורה קלה ומאובטחת , ומצד שני לקבל תשלומים באופן נוח , פשוט ואמין. השימוש בוואלה! pay מבטיח כי פרטי האשראי של הלקוח יישארו חסויים ולא יועברו לידיים הלא נכונות . נכון להיום וואלה! פיי נותנת את שירותי הסליקה למעל 100 אתרים בנוסף לוואלה! שופס.

שופס! פוטו תוכנה לעיצוב אלבומי תמונות, כרטיסי ברכה, הזמנות, גלויות, לוחות שנה והגדלת תמונות על קנבס ופוסטרים. תוכנת שופס פוטו מאפשרת לצלמים חובבים ומקצועיים לערוך תמונות במחשב, ליצור ולעצב אלבומי תמונות איכותיים להשתמש באמצעי עיצוב מרהיבים היוצרים אלבום מקורי וייחודי בקלות ובמהירות, תוך שימוש בתכונות רבות וייחודיות הקיימות רק בתוכנת שופס פוטו.

וואלה! טורס אתר התיירות המוביל בישראל המאפשר חווית קניה קלה ונוחה של מגוון שירותי התיירות בארץ ובחו"ל. אתר האינטרנט של וואלה! טורס כולל מנועי חיפוש המאפשרים הזמנת מוצרי תיירות און ליין בטכנולוגיית אבטחה מעודכנת. כמו כן ניתן לקבל באתר מידע תיירותי למטייל. לחברת וואלה! טורס קשרים עסקיים ענפים עם ספקי התיירות הגדולים בארץ והטיסה מעל 70,000 לקוחות בשנת 2009.
יורם לימודים הינו אתר הלימודים המוביל בישראל. פורטל יורם מציע מגוון עשיר של תכנים ושירותים העוסקים בהכנה לקראת לימודים אקדמיים, לימודי תעודה והנדסאים וכן, בהכוונה מקצועית. מעל ל-300,000 איש גולשים מדי חודש בקבוצת אתרי יורם הכוללת את אתר הבית ואת ערוצי הלימודים שמפעילה יורם בעשרות אתרי שותפים אחרים, הבולטים שבהם: yad2 ו-ynet. פורטל "יורם" מכיל את אינדקס הלימודים המקיף ביותר בישראל, הכולל למעלה מ-7,000 מסלולי לימוד אקדמיים ומקצועיים; מאגר מלגות הכולל מידע על כ-600 מלגות לימודים בשווי של יותר מ-180 מיליון שקלים; המבדק - מערכת הכוונה ממוחשבת המסייעת בבחירת לימודים ומקצוע, שפותחה על בסיס מערכת "משיב" מבית האוניברסיטה העברית, בשיתוף עם מכון הדסה לייעוץ בבחירת מקצוע; ספריית המקצועות, המציגה מידע מקיף על יותר מ-140 מקצועות בולטים במשקף מערכת תנאי קבלה, המקנה לגולשים אפשרות לבדוק את סיכויי הקבלה ללימודי תואר ראשון בכל מוסדות הלימוד האקדמיים בישראל; עשרות פורומים מקצועיים שבהם ניתן לקבל ייעוץ מפי מומחים לגבי תחומי הלימוד הפופולאריים; ערוצי תוכן בנושא סטודנטים, תעסוקה, חיילים ומשתחררים ולימודים בחו"ל ולוח המכיל את כל הימים הפתוחים בישראל.
מוגובי הוא עולם וירטואלי ומאתרי הילדים המוביל בארץ לגילאי 6-13 הפועל בשיתוף עם וואלה!. האתר מופעל על ידי קבוצת מוגובי בע"מ המתמחה בפיתוח עולמות וירטואלים חווייתיים לילדים באינטרנט אשר מעשירים את החוויה התרבותית של הגולש תוך שמירה על סטנדרטים מחמירים של "הגנה על פרטיות" וטיפוח הקשר החברתי בין הילדים בתוך העולמות. הקבוצה שמה דגש רב על נושא הבטיחות באתר ומקפידה על חשיפת הגולשים הצעירים לעולם תוכן נקי, נטול אלימות ושפה לא נאותה. התוכן באתר הוא תוכן חינוכי עשיר בעל מאפייני תרבות ישראליים, בו ילדים יכולים לשחק משחקים, לפגוש חברים, להכיר חברים חדשים באמצעות דמויות מוגובי צבעוניות. כל ילד באתר יוצר לעצמו דמות וירטואלית, הקרויה 'מוגובי', אותה הוא יכול להלביש כרצונו, בצבעים משמחים, לעצב את ביתה ו"לנהל את חייה" באופן עצמאי ואינטואיטיבי. ההרשמה לעולם של מוגובי והמשחקים בו הינם ללא תשלום, אך גישה ללא הגבלה לעולם והיכולת ליהנות מכל מה שהוא מציע דורשת רכישת "כרטיס תושב" לעולם באמצעות מנוי. כיום מבקרים באתר מעל 200,000 גולשים והוא נחשב אתר הילדים המוביל בישראל.