מידע כללי

ערוצים בוואלה! NEWS כל מה שרציתם לדעת על ערוצי התוכן של וואלה!
שירותים בוואלה! NEWS בואו להציץ במגוון השירותים לגולשים שמספקת וואלה!

חברי הנהלה

אילן ישועה - מנכ"ל וואלה!
אילן ישועה נכנס לתפקידו כמנכ"ל וואלה! בנובמבר 2006. בתפקידו הקודם כיהן כמנכ"ל ונשיא קבוצת בריטניקה העולמית, במסגרתו היה אחראי לכל פעילויות חברות בריטניקה בארה"ב (לרבות אנציקלופדיה בריטניקה, Britannica.com וכן חברת המילונים המובילה Merriam-Webster). כמו כן היה אחראי לכל הפעילות הבינלאומית של הקבוצה במסגרת חברות הבת. לפני כן שימש במשך כעשור בשורה של תפקידים ניהוליים בכירים במרכז לטכנולוגיה חינוכית (מט"ח) כשהאחרון בהם סמנכ"ל. לישועה תואר שני במנהל עסקים -M.B.A מאוניברסיטת תל-אביב ותואר ראשון במדעי הרפואה מהאוניברסיטה העברית בירושלים.
עידו אשד – סמנכ"ל בכיר
עידו אשד החל את דרכו בוואלה! בשנת 1996 אז הקים את מחלקת הסטודיו של האתר והיה שותף בבניית המותג וואלה! עם חברת המיתוג הבריטית IDENTICA . אשד ניהל את מחלקת הפרויקטים של וואלה! והיה מעורב באפיון מוצרי גולשים, ערוצי תוכן ומוצרי הפרסום של החברה. בשנת 2008 אשדמונה לכהן כסמנכ"ל המוצרים של החברה ובמסגרת תפקידו היה אחראי על מגוון האפליקציות והמוצרים לגולשים, על המדריכים ועל ערוצי המידע של וואלה! בינואר 2014 מונה לתפקיד סמנכ"ל בכיר, במסגרתו הוא אחראי לניהול כולל של כלל מוצרי החברה.
ערן גוטדנקר - סמנכ"ל שיווק ומכירות
ערן גוטדנקר הצטרף לוואלה! בשנת 2008 כמנהל תחום המכירות של שיתופי הפעולה האסטרטגיים בחברה. ב-2011 מונה למנהל מחלקת השיווק והמחקר של וואלה!, במרץ 2012 מונה לסמנכ"ל שיווק בחברה ובאוגוסט 2013 מונה לסמנכ"ל שיווק ומכירות בחברה. לגוטדנקר, בעל תואר ראשון במנהל עסקים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה, ניסיון של כ-10 שנים בתפקידים בתחום הניהול, השיווק והמכירות במדיה בכלל, ובאינטרנט בפרט.
ירון לוי - סמנכ"ל כספים
ירון לוי מונה לסמנכ"ל הכספים של קבוצת וואלה! באפריל 2016 לאחר שמילא שורה של תפקידים ניהוליים בכירים בניהם: סמנכ"ל הכספים והתפעול של ערוץ הספורט וערוץ הילדים בקבוצת ,RGE סמנכ"ל הכספים של "רשת" ערוץ 2, חבר דירקטוריון חברת החדשות של ערוץ 2, סמנכ"ל כספים ותפעול של Warner Home Video Israel. טרם הגעתו לשוק התקשורת הישראלי שימש בתפקידי ניהול שונים בחברת GE בארץ ובעולם. לוי הוא רואה חשבון מוסמך בעל תואר שני במנהל עסקים, התמחות באסטרטגיה ומימון מ- London Business School ותואר ראשון בחשבונאות וכלכלה מאוניברסיטת ת"א.
אסי סגל - CTO
אסי סגל הצטרף לוואלה! בדצמבר 2016 כסמנכ"ל טכנולוגיה (CTO) לאחר שמילא תפקידים בכירים במספר סטארטאפים, האחרון: סיקינג אלפא, שם שימש כ- CTO & VP R&D. בעל תואר שני במהל עסקיים MBA מאוניברסיטת בר אילן, ותואר ראשון BSC במדעי המחשב מהמכללה למנהל.
אבירם אלעד - עורך ראשי
אבירם אלעד מונה לעורך הראשי בנובמבר 2016. בתפקידו האחרון כיהן כמנכ"ל חברת SLANT, סטארט אפ ישראלי בתחום העיתונות אשר פעל בארה"ב. בעברו כיהן כראש מערכת החדשות של עיתון הארץ ובין השנים 2011-2014 כיהן כראש מערכת החדשות של וואלה. לאלעד תואר ראשון בממשל ופוליטיקה מהמרכז הבינתחומי הרצליה והוא סגן אלוף במילואים בחטיבת צנחנים.